Little Dutch Wieloryb Przytulanka Ocean Róż

Little Dutch Wieloryb Przytulanka Ocean Róż

Dou Dou Przytulaczek Wieloryb różowy, kolekcja OceanPierwsza przytulanka maluszka, uszyty na wzór francuskiej zabawki dla niemowląt Dou Dou. Maluszki uwielbiają się tulić do zabawek z przyszytym kawałkiem najdelikantniejszego materiału, który ułatwia zasypianie, przenosi zapach mamy i daje ukojenie. Przytulaczek Little Dutch jest mięciutki i delikatny poniewąz wykonano go z najlepszych materiałów, bezpiecznych dla niemowląt.Przytulaczek Zabawka sensorycznnaPrzytulaczek Wieloryb posiada wypustki, metki dla lepszej stymulacji rączek oraz zmysłów dziecka. Będzie trafionym prezentem na babyshower lub urodziny.Kolekcja Ocean.Wiek: od urodzeniaKolor: różowyInstrukcja prania: prać osobno w 30 °Little Dutch to holenderska firma rodzinna której produkty cechuja się spokojna stonowana kolorystyką. Wśród najbardziej znanych produktów Little Dutch znajdziemy zabawki drewniane dla niemowląt i starszych dzieci, tekstylia z bawełny organicznej z certyfikatem Oeko-tex (ręczniki, śpiworki do spania, otulacze, akcesoria do pokoików dziecięcych), zabawki sensoryczne i gryzaki.

Little Dutch: Maskotki

szafka na buty sosnowa, panel wieszak do przedpokoju, salon z kuchnia w bloku, komoda z regałem na książki, krzesła z tworzywa, fioletowa sofa, forte białystok

yyyyy