Mega Creative Zestaw Kuchenny 471575 – Zabawka

Mega Creative Zestaw Kuchenny 471575 – Zabawka

Zalety produktu: rozwija zdolności poznawcze, kreatywność dziecka. Twoje dziecko najlepiej uczy się poprzez zabawę. Zachęcając je do niej, przyczyniasz się do rozwoju jego kreatywności, zmysłów i zdolności poznawczych. Zestaw kuchenny MEGA CREATIVE będzie doskonałym uzupełnieniem każdej dziecięcej kuchniZawartość zestawu: kuchenka z dwoma palnikami, garnek z pokrywką, patelnia z pokrywką, 2 x przyprawniki, sztućce kuchenne, talerz. Całość wykonana z plastiku.Wymiary produktu dł. x wys. x gł. cm kuchenka-17×4,5×12, nie wymaga zasilania bateriami.Produkt przeznaczony dla dzieci w wieku 3+.

Mega Creative: Kąciki zabaw

balton, meblo mark, skrzynka na buty, meble pod zabudowe, wkład na sztućce do szuflady 70, fotel składany do salonu, fotelik rozkładany, biurko wielofunkcyjne, materac piankowy 80×200, dab antyczny, biirko, stół wenge, plyty laminowane, nowoczesny wieszak stojący do przedpokoju, beżowa kanapa, grafika kobieta, meble tapicerowane kraków, nich, gry z xbox 360 na pc, tapczan 180×90, kenzo meble

yyyyy