Tomy Lamaze Infantino Mata Edukacyjna Na Zakupy Do Łóżeczka 550774

Tomy Lamaze Infantino Mata Edukacyjna Na Zakupy Do Łóżeczka 550774

Najmłodsze dzieci nie potrzebują drogich wielofunkcyjnych zabawek. Najwięcej radości sprawiają im zabawki, którymi same mogą się bawić i odkrywać w nich nieustannie coś nowego.Kolorową gwiazdkę wykonano z miękkiego materiału, dzięki czemu jest miła w dotyku.Dodatkowo posiada kółko, dzięki któremu można ją wszędzie przymocować np. w wózku, łóżeczku, macie, nosidełku, foteliku samochodowym.Ciekawe elementy zabawki, takie jak: szeleszczący materiał, grzechotka, kolorowe wstążki rozwijają ciekawość dziecka poprzez nieustanne poznawanie nowych rzeczy w zabawce.Dzięki temu maluch będzie długo zainteresowany tą zabawką, a ponadto wpłynie ona stymulująco na jego rozwój pobudzając:* zmysł wzroku poprzez różnorodność kontrastujących ze sobą kolorów* zmysł słuchu poprzez elementy szeleszczące* zmysł dotyku przez dotyk różnorodnej faktury i struktury materiałuZawieszki LAMAZE otrzymały wyróżnienie w konkursie “Świat Przyjazny Dziecku” w kategorii zabawa dla dzieci do lat 3 przez Komitet Ochrony Praw Dziecka.Kolorowe zabawki Lamaze wykonane z miękkich i miłych w dotyku materiałów o ciekawej strukturze i różnorodnych kolorach, z odstającymi elementami, szeleszczącymi satynowymi wstążeczkami – będą frajdą dla ciekawego świata malca, a ponadto wpłyną stymulująco na jego rozwój.

Tomy Lamaze: Zabawki do wózka łóżeczka i fotelika

konsole industrialne, łóżko glamour 180×200, stół dębowy do jadalni, mały stolik do pokoju młodzieżowego, łóżka tapczany, stolik kawowy złoty, meble sosnowe na wymiar, krzesło wysokość siedziska 55 cm, stolik pod telewizor wysoki, komoda wotan, pufa tapicerowana, meble wenge jakie dodatki, biurko gamingowe 110 cm, kredens pokojowy, 90×200, kuchnia jasna, dziwne meble, impregnacja tkanin

yyyyy