Baby born Surprise seria 4 904244

Baby born Surprise seria 4 904244

Baby born Surprise 904244 seria 4

Odkryj 12 różnych wzorów.
BABY born Surprise Garden zawiera kokon, z którego później wykluczy się figurka niespodzianki. Dodatkowo dostępny jest pieluchka, butelka, certyfikat urodzenia, do którego można wpisać wszystkie dane, a także przegląd wszystkich dzieci Surprise Garden Babies.

Co jest w środku?
Ukrywają się w pąku z wieloma niespodziankami w środku. Wystarczy otworzyć warstwę po warstwie i zobaczyć, co kryje się w kolorowym pąku wszystko.

Oh, to jest dziecko!
Najpierw materiał jest wypaczany, aby podziwiać kokon dziecka. Maluchy śpią jak wypelnione z jajka, na przykład jako kwiat, kot lub jednorożec.

Czy jest to chłopiec czy dziewczynka, a jaki kolor ma w sobie butelkę dla dzieci?

Czas budzenia.
Jeszcze zamknięto oczy. Aby rozpoznać kolor oczu, należy przetrzeć je wilgotną ściereczką.

Odkryj funkcję picia i pieluszek
Niespodzianka-niemowlęta chętnie piją wodę z butelki i zamieszczają pieluchę, która następnie zmienia się w wspaniały wzór.

Po odkryciu wszystkich właściwości niemowląt, można uzupełnić certyfikat urodzenia.

Odkrywanie, zdumienie, zbieranie i wymiana Urozmaicona gra (rolowa) z BABY born Surprise wspiera wyobraźnię i wspiera rozwój umiejętności społecznych i wartości, takich jak odpowiedzialność, komunikacja i wyczucie. Dzieci mogą przy tym stale zaskakiwać i zbierać różne postacie.

BABY BORN: Lalki

komoda venge, projektowanie szafek kuchennych, tanie materace, zmywarki pod zabudowę 60

yyyyy