Just Play Barbie Głowa do stylizacji Deluxe tęczowe włosy (63225)

Zabawki dla dzieci Just Play Dla dziewczynek. Dedykowane Dla przedszkolaka (>3 lat). Zabawka posiada certyfikaty: CE. Tamat przewodni: Barbie
3,7
5 opinii
Ostatnia cena: 292,67
Aktualnie brak ofert tego produktu. Zobacz inne produkty z kategorii Głowy do czesania i stylizacji

Just Play Barbie Głowa do stylizacji Deluxe tęczowe włosy (63225) - Opis i dane produktu

Just Play Barbie Głowa do stylizacji Deluxe tęczowe włosy (63225)

Just Play Barbie

Jeżeli twoja pociecha marzy w przyszłości o karierze profesjonalnego stylisty fryzur lub po prostu chce spróbować swoich sił zarówno w tradycyjnych jak i fantazyjnych upięciach to głowa lalki Barbie do stylizacji z pewnością wywoła uśmiech na jej twarzy. Blondwłosa lalka o niebieskich oczach i śnieżnobiałym uśmiechu posiada tęczowe pasemka, które dodają jej niesamowitego uroku i perfekcyjnie podkreślą każdą fryzurę.

Just Play Barbie

Zestaw zawiera głowę lalki Barbie do stylizacji oraz 27 przeróżnych akcesoriów. Za pomocą dołączonej szczotki można dokładnie rozczesać włosy modelki. Przy użyciu gumek i spinek twoje dziecko może ułożyć włosy lalki w wymarzone upięcie. Dodatkowe tęczowe pasma i cekiny świetnie dopełnią całą stylizację, a delikatnie podkreślony kolor ust sprawi, że Barbie będzie prezentowała się niezwykle atrakcyjnie.

Marka
Przeznaczenie ?
Wiek dziecka ?
Bohater ?
Materiał ?
Certyfikaty, opinie, atesty ?

Just Play Barbie Głowa do stylizacji Deluxe tęczowe włosy (63225) - Opinie

Klienci, którzy zakupili Just Play Barbie Głowa do stylizacji Deluxe tęczowe włosy (63225), mogą podzielić się swoją opinią poprzez ankietę Zaufanych Opinii. Prezentujemy wszystkie oceny (zarówno pozytywne jak i negatywne), a Zaufane Opinie oznaczone są zieloną tarczą.
3,7
5 opinii
duża
dobrze wykonana,
wiele akcesoriów
wytrzymałość
ładna buzia i ręce
ładnie się prezentuje
cena
rzadkie wlosy
trudność w aplikacji sztucznych paznokci
wielkosc zabawki
wyglad wlosow
ilosc wlosow
Liczba głosów: 5 Liczba opinii: 5
Ocena: 5/5
śliczna lalka
Zalety
Ocena: 4/5
Bardzo zadowalająco. Produkt w pełni funkcjonalny. Polecam.
Ocena: 5/5
Super
Ocena: 2/5
Jestem bardzo rozczarowana, głowa za 200 zł jest prawie łysa (zdjęcia real), połowy fryzur nie można zrobić, włosy są za krótkie. Usta miały zmieniać kolor pod wpływem zimnej wody... Przestrzegam przed zakupem.
Zalety
ładna buzia i ręce
Wady
Ocena: 2,5/5
Nikt nie wspomniałem dlaczego na każdym zdjęciu produktu włosy z przodu związane są do góry. Po rozpuszczeniu tych włosów z przodu okazuje się, że lalka jest w połowie łysa, włosy rzadkie, ogromne prześwity, coś strasznego. Kupiłam córce w imieniu dziadków, po rozpakowaniu wstyd. Można było uprzedzić że skalp z przodu jest łysy i stylizować można tylko dolną część włosów. Gdybym wiedziała, na pewno bym tego nie kupiła.
Wady

Produkty rekomendowane

Just Play Barbie Głowa do stylizacji Deluxe tęczowe włosy (63225) - Pytania i odpowiedzi

Zastanawiasz się jak poprawnie użytkować zakupiony produkt? Porady na forum naszych ekspertów w mig rozwieją Twoje wątpliwości! Pytania i Odpowiedzi pomogą użytkownikom serwisu w poprawnym korzystaniu i cieszeniu się z nowo zakupionych produktów.
Dostawa
Jaki termin dostawy tego produktu ?
niewiem gdzie jest

Podobne oferty wybrane przez Ceneo