PORADNIA SZKOLNA

Stowarzyszenie "Polonijna Organizacja Oświatowa" od listopada 2014 zatrudnia pedagoga szkolnego, panią Magdalenę Kołątaj.

Pedagog szkolny prowadził będzie zajęcia w poszczególnych klasach wg ustalonego kalendarza zajęć. Ponadto pedagog szkolny jest dostępny dla wszystkich zainteresowanych rodziców, uczniów i nauczycieli na comiesięcznych dyżurach w soboty i niedziele, w każdy trzeci tydzień miesiąca w godzinach 10.55 - 11.40.

Serdecznie zapraszamy!

Ponadto SPK Limerick poleca także GABINET PSYCHOLOGICZNO – PEDAGOGICZNY I TERAPII UZALEŻNIEŃ W LIMERICK

W ramach współpracy ze szkołą poradnia oferuje pomoc psychologiczną, pedagogiczną oraz logopedyczną. Zainteresowanych działalnością gabinetu zapraszamy na stronę internetową www.terapialimerick.eu