dziewczynka przed stertą książek

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Wraz z utworzeniem w Limerick polskiej szkoły uzupełniającej powstała również polska biblioteka dla uczniów i nauczycieli. Już w pierwszym roku funkcjonowania zgromadzono około 1000 pozycji. Książki trafiły do biblioteki między innymi dzieki wsparciu Rady Rodziców oraz indywidualnym ofiarodawcom.

Obecie księgozbiór zawiera między innymi: słowniki, leksykony, encyklopedie, atlasy, albumy, lektury szkolne oraz literaturę piękną i popularnonaukową. Posiadamy książki z wielu dziedzin, służące zarówno uczniom jaki i nauczycielom. Książek jednak nigdy dość, stąd prośba do wszystkich czytających o wspomożenie szkolnej biblioteki książkami. Zachęcamy do sponsorowania szkolnego księgozbioru.

Wszelkie ofiarowane przez Was książki będą bardzo mile widziane. Wszystkim darczyńcom z góry serdecznie dziękujemy. Zapraszamy wszystkich chętnych do korzystania z biblioteki szkolnej.

ŻYCZYMY MIŁEJ LEKTURY

>> Godziny otwarcia Biblioteki Szkolnej

W okresie, w którym odbywają się zajęcia lekcyjne
    w soboty w godzinach